Feature toggle (3.0.0-alpha1) - en to nn translation catalogue (9 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Administration
nn: Administrasjon

en: None
nn: Ingen

en: - None -
nn: - Ingen -

en: Save
nn: Lagre

en: Role
nn: Rolle

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn
