Feature toggle (3.0.0-alpha1) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Disabled
pa: ਆਯੋਗ

en: Save
pa: ਸੰਭਾਲ਼ੋ

en: Role
pa: ਰੋਲ
