Feature toggle (3.0.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (15 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Delete
ro: Șterge

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Enabled
ro: Activat

en: Administration
ro: Administrare

en: None
ro: Nimic

en: - None -
ro: - Niciuna -

en: Save
ro: Salvare

en: N/A
ro: N/D

en: Role
ro: Rol

en: Features
ro: Caracteristici

en: Permission
ro: Permisiune

en: Machine name
ro: Numele mașinii

en: List of roles
ro: Lista rolurilor

en: Filter by name or description
ro: Filtrați după nume sau descriere
