Feature toggle (3.0.0-alpha1) - en to th translation catalogue (10 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: Delete
th: ลบ

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: None
th: ไม่มี

en: - None -
th: - ไม่มี -

en: Save
th: บันทึก

en: N/A
th: ไม่มี

en: Feature
th: ลักษณะการทำงาน

en: Machine name
th: ชื่อสำหรับอ้างอิง
