Feature toggle (3.0.0) - en to bo translation catalogue (15 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Administration
bo: དོ་དམ

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: None
bo: མེད།

en: - None -
bo: - མེད། -

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Role
bo: འགན་ནུས

en: Features
bo: ཁྱད་ནུས

en: Permission
bo: སྤྱོད་དབང

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང
