Feature toggle (3.0.0) - en to mg translation catalogue (6 entries)

en: Status
mg: Toetra

en: Delete
mg: Fafaina

en: Operations
mg: Hatao

en: Description
mg: Andinindininy

en: Administration
mg: Mpandrindra

en: - None -
mg: - Tsy misy -
