Feature toggle (3.0.0) - en to mn translation catalogue (12 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Description
mn: Тайлбар

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Administration
mn: Удирдлага

en: Edit
mn: Засварлах

en: None
mn: Байхгүй

en: - None -
mn: - Хоосон -

en: Save
mn: Хадгалах

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр
