Feature toggle (3.0.1) - en to am translation catalogue (10 entries)

en: Status
am: ሁኔታ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Disabled
am: ቦዘኔ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Administration
am: አስተዳደር

en: Edit
am: አርትእ

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Permission
am: ፈቃድ
