Feature toggle (3.0.1) - en to cy translation catalogue (13 entries)

en: Status
cy: Statws

en: Delete
cy: Dileu

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Disabled
cy: Wedi ei analluogi

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: Administration
cy: Gweinyddiaeth

en: Edit
cy: Golygu

en: None
cy: Dim

en: - None -
cy: - Dim -

en: Save
cy: Cadw

en: Role
cy: Swyddogaeth

en: Permission
cy: Caniatâd
