Feature toggle (3.0.1) - en to da translation catalogue (18 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Operations
da: Handlinger

en: Description
da: Beskrivelse

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Edit
da: Redigér

en: None
da: Ingen

en: - None -
da: - Ingen -

en: Save
da: Gem

en: Role
da: Rolle

en: Add feature
da: Tilføj feature

en: Edit feature
da: Redigér feature

en: Delete feature
da: Slet feature

en: Permission
da: Tilladelse

en: Machine name
da: Internt navn

en: Add a new feature
da: Tilføj en ny funktion

en: List of roles
da: Rolleliste

en: Filter by name or description
da: Filtrér efter navn eller beskrivelse
