Feature toggle (3.0.1) - en to el translation catalogue (17 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Description
el: Περιγραφή

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Administration
el: Διαχείριση

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: None
el: Κανένα

en: - None -
el: - Κανένα -

en: Save
el: Αποθήκευση

en: N/A
el: Μ/Δ

en: Role
el: Ρόλος

en: Features
el: Χαρακτηριστικά

en: Permission
el: Άδεια

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής

en: Filter by name or description
el: Φιλτράρισμα ανά όνομα ή περιγραφή
