Feature toggle (3.0.1) - en to fi translation catalogue (17 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Description
fi: Kuvaus

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Administration
fi: Ylläpito

en: Edit
fi: Muokkaa

en: None
fi: Ei mitään

en: - None -
fi: - Ei mikään -

en: Save
fi: Tallenna

en: N/A
fi: Ei saatavilla

en: Role
fi: Rooli

en: Features
fi: Ominaisuudet

en: Feature
fi: Ominaisuus

en: Permission
fi: Käyttöoikeus

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi
