Feature toggle (3.0.1) - en to gl translation catalogue (18 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Description
gl: Descrición

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: Administration
gl: Administración

en: Edit
gl: Editar

en: None
gl: Ningún

en: - None -
gl: - Ningún -

en: Save
gl: Gardar

en: N/A
gl: N/D

en: Role
gl: Rol

en: Features
gl: Funcionalidades

en: Feature
gl: Funcionalidade

en: Permission
gl: Permiso

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: Add a new feature
gl: Engadir unha característica nova
