Feature toggle (3.0.1) - en to gu translation catalogue (12 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Description
gu: વર્ણન

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Administration
gu: સંચાલન

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: None
gu: એકે નહિ

en: Save
gu: સાચવો

en: Role
gu: હોદો

en: Permission
gu: પરવાનગી
