Feature toggle (3.0.1) - en to he translation catalogue (18 entries)

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Description
he: תיאור

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Administration
he: ניהול

en: Edit
he: עריכה

en: None
he: ללא

en: - None -
he: - ללא -

en: Save
he: שמירה

en: N/A
he: -ללא-

en: Role
he: תפקיד

en: Features
he: פיצ'רים

en: Feature
he: תכונה

en: Permission
he: הרשאה

en: Machine name
he: שם מכונה

en: Filter by name or description
he: סינון לפי שם או תיאור
