Feature toggle (3.0.1) - en to hr translation catalogue (15 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Description
hr: Opis

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Administration
hr: Administracija

en: Edit
hr: Uredi

en: None
hr: Nema

en: - None -
hr: - Niti jedan -

en: Save
hr: Spremi

en: N/A
hr: N/D

en: Role
hr: Uloga

en: Features
hr: Značajke

en: Permission
hr: Dopuštenje

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv
