Feature toggle (3.0.1) - en to jv translation catalogue (13 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Description
jv: Katrangan

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: Administration
jv: Pengelolaan

en: Edit
jv: Sunting

en: None
jv: Nihil

en: - None -
jv: - Nihil -

en: Save
jv: Simpen

en: Role
jv: Parāgā

en: Permission
jv: Kawenangan

en: Machine name
jv: Jeneng mesin
