Feature toggle (3.0.1) - en to km translation catalogue (15 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Administration
km: ការ​គ្រប់​គ្រង

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: None
km: គ្មាន

en: - None -
km: - គ្មាន -

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: N/A
km: គ្មាន

en: Role
km: តួនាទី

en: Permission
km: សិទ្ធិ

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន
