Feature toggle (3.0.1) - en to nl translation catalogue (18 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Description
nl: Beschrijving

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Administration
nl: Beheer

en: Edit
nl: Bewerken

en: None
nl: Geen

en: - None -
nl: - Geen -

en: Save
nl: Opslaan

en: N/A
nl: n.v.t.

en: Role
nl: Rol

en: Permission
nl: Toegangsrechten

en: Machine name
nl: Systeemnaam

en: Add a new feature
nl: Voeg een nieuwe eigenschap toe

en: No description available.
nl: Geen omschrijving beschikbaar.

en: List of roles
nl: Lijst van rollen

en: Filter by name or description
nl: Filter op naam of beschrijving
