Feature toggle (3.0.1) - en to ru translation catalogue (21 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Delete
ru: Удалить

en: Operations
ru: Операции

en: Description
ru: Описание

en: Disabled
ru: Отключено

en: Enabled
ru: Включено

en: Administration
ru: Администрирование

en: Edit
ru: Редактировать

en: None
ru: Нет

en: - None -
ru: - Не указано -

en: Save
ru: Сохранить

en: N/A
ru: Н/Д

en: Role
ru: Роль

en: Features
ru: Особенности

en: Add feature
ru: Добавить особенность

en: Feature
ru: Особенность

en: Permission
ru: Право доступа

en: Machine name
ru: Машинное имя

en: Add a new feature
ru: Добавить особенность

en: List of roles
ru: Список ролей

en: Filter by name or description
ru: Фильтровать по названию или описанию
