Feature toggle (3.0.1) - en to sl translation catalogue (13 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Description
sl: Opis

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Administration
sl: Upravljanje

en: Edit
sl: Uredi

en: None
sl: Brez

en: Save
sl: Shrani

en: N/A
sl: N/D

en: Permission
sl: Dovoljenje

en: Machine name
sl: Strojno ime
