Feature toggle (3.0.1) - en to sq translation catalogue (11 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Administration
sq: Administrimi

en: Edit
sq: Ndrysho

en: - None -
sq: - Asgjë -

en: Save
sq: Ruaj

en: Permission
sq: Të drejta
