Feature toggle (3.0.1) - en to ta translation catalogue (15 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Delete
ta: அழி

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Disabled
ta: செயலிலில்லை

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: Administration
ta: மேலாண்மை

en: Edit
ta: மாற்று

en: None
ta: இல்லை

en: - None -
ta: - இல்லை -

en: Save
ta: சேமி

en: N/A
ta: இல்

en: Role
ta: பாத்திரம்

en: Permission
ta: அனுமதி

en: Machine name
ta: இயந்திரப்பெயர்
