Feature toggle (3.0.1) - en to ug translation catalogue (10 entries)

en: Status
ug: ھالەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Description
ug: بايانى

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: None
ug: يوق

en: - None -
ug: يوق

en: Role
ug: ئەزا گورۇپپىسى

en: Features
ug: ئالاھىدىلىكلىرى
