Feature toggle (3.0.1) - en to vi translation catalogue (18 entries)

en: Status
vi: Trạng thái

en: Delete
vi: Xóa

en: Operations
vi: Thao tác

en: Description
vi: Mô tả

en: Disabled
vi: Tắt

en: Enabled
vi: Bật

en: Administration
vi: Quản lý

en: Edit
vi: Sửa

en: None
vi: Không có

en: - None -
vi: - Không -

en: Save
vi: Lưu

en: Role
vi: Vai trò

en: Features
vi: Tính năng

en: Delete feature
vi: Xóa đặc điểm

en: Feature
vi: Tính năng

en: Permission
vi: Quyền

en: Machine name
vi: Tên nội bộ

en: Add a new feature
vi: Thêm một đặc điểm mới
