Feature toggle (8.x-1.1) - en to no translation catalogue (6 entries)

en: Delete
no: Slett

en: Administration
no: Administrasjon

en: Name
no: Navn

en: Save
no: Lagre

en: Machine name
no: Maskinnavn

en: Filter by name or description
no: Filtrer etter navn eller beskrivelse
