Feature Flags (2.0.0) - en to eu translation catalogue (11 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Description
eu: Azalpena

en: all
eu: denak

en: Name
eu: Izena

en: Active
eu: Aktiboa

en: OR
eu: EDO

en: false
eu: gezurra

en: true
eu: egia

en: AND
eu: ETA

en: any
eu: edozein

en: Machine-readable name
eu: Makinarentzako izen irakurgarria
