Feature Flags (2.0.0) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: all
mr: सर्व

en: Name
mr: नाव

en: Active
mr: सक्रिय
