Feature Flags (2.0.2) - en to cs translation catalogue (10 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Description
cs: Popis

en: all
cs: vše

en: Name
cs: Jméno

en: Active
cs: Aktivní

en: Inactive
cs: Neaktivní

en: false
cs: nepravda

en: true
cs: pravda

en: any
cs: nějaký

en: Machine-readable name
cs: Strojově čitelný název
