Feature Flags (2.0.2) - en to et translation catalogue (12 entries)

en: Status
et: Olek

en: Description
et: Kirjeldus

en: all
et: kõik

en: Name
et: Nimi

en: Active
et: Aktiivne

en: Inactive
et: Passiivne

en: OR
et: VÕI

en: false
et: vale

en: true
et: õige

en: AND
et: JA

en: any
et: suvaline

en: Machine-readable name
et: Masinloetav nimetus
