Feature Flags (2.0.3) - en to ru translation catalogue (12 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Description
ru: Описание

en: all
ru: все

en: Name
ru: Название

en: Active
ru: Активно

en: Inactive
ru: Неактивно

en: OR
ru: ИЛИ

en: false
ru: ложно

en: true
ru: истинно

en: AND
ru: И

en: any
ru: любой

en: Machine-readable name
ru: Машинное имя
