Featureflags extensions (1.0.0) - en to kk translation catalogue (8 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Description
kk: Сипаттама

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Label
kk: Атауы

en: Save
kk: Сақтау

en: Permissions
kk: Құқықтары
