Featureflags extensions (1.0.0) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: Description
nn: Beskriving

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Edit
nn: Rediger

en: Label
nn: Etikett

en: Save
nn: Lagre

en: Permissions
nn: Rettar

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn
