Featureflags extensions (1.1.0) - en to cs translation catalogue (10 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Description
cs: Popis

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Edit
cs: Upravit

en: Label
cs: Popisek

en: Save
cs: Uložit

en: Permissions
cs: Oprávnění

en: Machine name
cs: Strojový název

en: Edit permissions
cs: Upravit oprávnění
