Featureflags extensions (1.1.0) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Status
cy: Statws

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Disabled
cy: Wedi ei analluogi

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: Edit
cy: Golygu

en: Save
cy: Cadw

en: Permissions
cy: Hawliau
