Featureflags extensions (1.1.0) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Disabled
dz: ལྕོགས་མིན།

en: Enabled
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་
