Featureflags extensions (1.1.0) - en to eo translation catalogue (9 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Description
eo: Priskribo

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Edit
eo: Redaktu

en: Label
eo: Etikedo.

en: Save
eo: Konservu

en: ID
eo: Identigilo

en: Permissions
eo: Permesoj
