Featureflags extensions (1.1.0) - en to km translation catalogue (9 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Label
km: ស្លាក

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Permissions
km: សិទ្ធិ

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន
