Featureflags extensions (1.1.0) - en to os translation catalogue (7 entries)

en: Status
os: Статус

en: Description
os: Афыст

en: Disabled
os: Хицæн у

en: Enabled
os: Иу у

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Label
os: Нысан

en: Save
os: Ныффысс
