Featureflags extensions (1.1.0) - en to uk translation catalogue (11 entries)

en: Status
uk: Стан

en: Description
uk: Опис

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Edit
uk: Редагувати

en: Label
uk: Мітка

en: Save
uk: Зберегти

en: Permissions
uk: Повноваження

en: Machine name
uk: Машинна назва

en: Edit permissions
uk: Редагувати повноваження

en: Routes
uk: Маршрути
