Featureflags extensions (1.1.1) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Description
af: Beskrywing

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Edit
af: Wysig

en: Save
af: Stoor

en: Permissions
af: Regte
