Featureflags extensions (1.1.1) - en to am translation catalogue (9 entries)

en: Status
am: ሁኔታ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Disabled
am: ቦዘኔ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Edit
am: አርትእ

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Save
am: አስቀምጥ

en: ID
am: አይዲ

en: Permissions
am: ፈቃዶች
