Featureflags extensions (1.1.1) - en to ar translation catalogue (11 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Description
ar: الوصف

en: Disabled
ar: معطل

en: Enabled
ar: مفعل

en: Edit
ar: تحرير

en: Label
ar: التسمية

en: Save
ar: حفظ

en: ID
ar: المعرف ID

en: Permissions
ar: الصلاحيات

en: Machine name
ar: الاسم الآلي

en: Edit permissions
ar: تحرير الصلاحيات
