Featureflags extensions (1.1.1) - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Description
ca: Descripció

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Edit
ca: Edita

en: Label
ca: Etiqueta

en: Save
ca: Desa

en: Permissions
ca: Permisos

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: Edit permissions
ca: Edita els permisos
