Featureflags extensions (1.1.1) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Description
da: Beskrivelse

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Edit
da: Redigér

en: Label
da: Etiket

en: Save
da: Gem

en: Permissions
da: Tilladelser

en: Machine name
da: Internt navn

en: Edit permissions
da: Redigér tilladelser
