Featureflags extensions (1.1.1) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: Status
et: Olek

en: Description
et: Kirjeldus

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Edit
et: Muuda

en: Label
et: Nimetus

en: Save
et: Salvesta

en: Permissions
et: Õigused

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: Edit permissions
et: Muuda õiguseid
