Featureflags extensions (1.1.1) - en to fa translation catalogue (11 entries)

en: Status
fa: وضعیت

en: Description
fa: توضیحات

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: Enabled
fa: فعال

en: Edit
fa: ویرایش

en: Label
fa: برچسب

en: Save
fa: ذخیره

en: ID
fa: شناسه

en: Permissions
fa: مجوزها

en: Machine name
fa: نام ماشینی

en: Edit permissions
fa: ویرایش مجوزها
