Featureflags extensions (1.1.1) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Description
gu: વર્ણન

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Save
gu: સાચવો

en: Permissions
gu: પરવાનગીઓ
