Featureflags extensions (1.1.1) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Description
lt: Aprašymas

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Label
lt: Etiketė

en: Save
lt: Saugoti

en: Permissions
lt: Leidimai

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas
