Featureflags extensions (1.1.1) - en to pa translation catalogue (6 entries)

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Disabled
pa: ਆਯੋਗ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Save
pa: ਸੰਭਾਲ਼ੋ

en: Permissions
pa: ਅਧਿਕਾਰ
